شکایت اداره اوقاف از عضو شورای اسلامی شهرستان جم

جذب نیروی انسانی در بیمارستان توحید جم

نمایشگاه هنری انار با حضور هنرمندانی در بخش های مختلف هنری افتتاح شد + تصاویر

آیا کنشگری شورایی بر محافظه کاری غلبه می کند؟

پیگیری های شبانه دادستان شهرستان جم و همراهانش جهت بازدید از پالایشگاه فجر جم

حضور سرزده فروغی فر دادستان شهرستان جم از پالایشگاه فجر جم (بخش دوم)

حضور سرزده دادستان شهرستان جم از پالایشگاه فجر جم

تعجب دادستان از وضعیت مرگ آبزیان رودخانه باغان (جنگل گلوبردکان)

حضور سمن های شهر انارستان در کنار موسسه سیراف پارس + تصاویر

حضور و بازدید الماسی نماینده جنوب استان از بحران مرگ آبزیان در جنگل گلوبردکان

آلوده شدن رودخانه باغان و مرگ آبزیان این رودخانه + تصاویر

حضور مسئولین شهرستان در افتتاح پروژه گاز رسانی به سرچشمه انارستان + تصاویر

کد خبر: 6386 | تاریخ انتشار: ۹:۱۹:۲۳ - چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ | ۱ نظر | چاپ چاپ |

شریفی نژاد: شورای اسلامی شهر ریز حامی اشتغال بومی است

به گزارش اناررسا/ شریفی نژاد رییس شورای اسلامی شهر ریز در نشست صمیمی با اصحاب رسانه شهرستان جم: اولین قولی که از شهردار جدید گرفتیم اشتغال نیروهای بومی و کمک به پیشرفت شرکت های نوپای بومی بود که شهرداری ریز در این مسیر تا بحال موفق بوده است و این درحالی است که هم اکنون در خدمات شهری از هیچ نیروی افغانی استفاده نمیشود.
رییس شورای اسلامی شهر ریز درباره بدهی های مانده از شورای اسلامی چهارم ابراز امیدواری کرد که ضمن تسویه بدهی شهرداری، خللی در مسیر پیشرفت شهر ایجاد نخواهد شد به طوری که دهه فجر امسال شاهد افتتاح پارک بزرگ گلریز و زمین چمن مصنوعی خواهیم بود.
وی درخصوص سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر واگزاری بازارچه هفتگی(یکشنبه بازار) به فردی غیر بومی افرودند: واگزاری به صورت آزمایشی و شش ماهه بوده است و این اطمینان را به مردم و علاقه مندان خواهم داد که مزایده نگهداری و بهره برداری از یکشنبه بازار چهار ماه دیگر با اعلام عمومی برگزارخواهد شد.

در این محفل سه ساعته مسایل مختلفی مطرح و به گفتگو نشسته شد که از مهمترین آن میتوان به گزارش امیدوار کننده مسایل فرهنگی شهر ریز اشاره کرد.
محمودی شورای هماهنگ کننده مسایل فرهنگی شهر ریز در گزارشی ضمن تاکید بر کمبود فضای فرهنگی به روند رشد خوب فعالیت های فرهنگی پرداخت و به رویکرد انجام آهسته و پیوسته کارهای فرهنگی با وجود کمبود شدید فضا و امکانات اشاره کرد.
(اناررسا/ برگزاری نشست های مردمی شورا اسلامی شهر ریز با مردم و اقشار مختلف، برگزاری جشن ها و مهمترین آن برگزاری نمایشگاه صنایع دستی از فعالیت های چند ماهه شورای اسلامی شهر ریز است)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " شریفی نژاد: شورای اسلامی شهر ریز حامی اشتغال بومی است " ارسال شده است.

  1. شهروند ریزی گفت:

    تشکر از اصحاب رسانه متاسفم برای اصحاب رسانه که جلسه بایه ادم بی سوادی گذاشتند که هنوز مفهوم خدمات شهری را نمی دونه چیه اغا نوشته کارگرای خدمات شهری افغانی نیستتند پس کارگرهای فغانی که در سطح شهر کار میکنند چکاره هستند؟؟؟؟؟؟ کارگر ایرانی که ما نمیبینیم ؟؟ مگر شمادر شعارهای انتخاباتیتان به مردم قول اخراج افغانیها وصتا وعده وعیده دیگر ندادید چه شد؟؟

ارسال نظر


آخرین اخبار