شکایت اداره اوقاف از عضو شورای اسلامی شهرستان جم

جذب نیروی انسانی در بیمارستان توحید جم

نمایشگاه هنری انار با حضور هنرمندانی در بخش های مختلف هنری افتتاح شد + تصاویر

آیا کنشگری شورایی بر محافظه کاری غلبه می کند؟

شریفی نژاد: شورای اسلامی شهر ریز حامی اشتغال بومی است

پیگیری های شبانه دادستان شهرستان جم و همراهانش جهت بازدید از پالایشگاه فجر جم

حضور سرزده فروغی فر دادستان شهرستان جم از پالایشگاه فجر جم (بخش دوم)

حضور سرزده دادستان شهرستان جم از پالایشگاه فجر جم

تعجب دادستان از وضعیت مرگ آبزیان رودخانه باغان (جنگل گلوبردکان)

حضور سمن های شهر انارستان در کنار موسسه سیراف پارس + تصاویر

حضور و بازدید الماسی نماینده جنوب استان از بحران مرگ آبزیان در جنگل گلوبردکان

آلوده شدن رودخانه باغان و مرگ آبزیان این رودخانه + تصاویر

کد خبر: 4162 | تاریخ انتشار: ۱۲:۳۹:۴۷ - پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ | بدون نظر | چاپ چاپ |

موفقیت تیم آمادگی جسمانی بانوان پرشاد انارستان در کسب مقام های استانی + تصاویر

اناررسا: موفقیت تیم آمادگی جسمانی بانوان پرشاد انارستان در کسب مقام های استانی

به گزارش اناررسا: صبح روز سه شنبه ۱۲بهمن ماه ۹۵ مسابقات آمادگی جسمانی بانوان دربین ۸ تیم استان در شهرستان جم در سالن نشاط برگزار شد. در این رقابت ها شادی عمرانی موفق به مقام دوم استانی و آذرمهر منصوری مقام سوم استانی از تیم آمادگی جسمانی بانوان پرشاد انارستان با مربیگری زهرا چترسفید و سرپرستی راضیه حیدری را از آن خود نمودند.

زهرا چترسفید مربی زبده تیم بانوان پرشاد در گفتگو با اناررسا اذعان داشت: بانوان شهر انارستان حرکت و مسیری خوبی را انتخاب و در حال طی کردن هستند و این نویدی از آینده خوب این تیم ورزشی در جامعه برای قشر بانوان در شهر انارستان می دهد و بروز و ظهور این توانمندی ها در مسابقات استانی ما را بیش از پیش به ادامه راه امیدوار ساخته است و سعی بر این است تمام توان خود را در این راه در کف اخلاص بگذاریم.

راضیه حیدری سرپرست دلسوز تیم پرشاد بانوان و دبیر جمعیت نشاط آفرینان پارس در رابطه با این دوره مسابقات اظهار داشت: بانوان تیم ما به سطح توانمندی های فوق العاده ای دست یافته اند که خدا را شکر در هیچ رقابت ما را نا امید برنگردانده اند و این چیزی نیست جز تلاش شبانه روزی این بانوان در راستای تحقق اهدافشان که پس از مدت ها تلاش، ثمره همت خود را کسب می کنند.

حیدری در ادامه بیان داشت: جای تقدیر دارد از مسئولین شهرستانی و شهری در رابطه با بهبود مسیر سالن شهر انارستان، اما امیدواریم پیگیری هایی برای بهتر نمودن این مسیر باز هم مبذول بفرمایند.

سرپرست تیم آمادگی جسمانی بانوان پرشاد افزود: اعتقاد ما این است جامعه ما امروز بیش از هر وقت دیگر نیاز به حمایت و نگاه مسئولین دارد تا در برابر این همه آسیب اجتماعی، جامعه بتواند راه تعالی را بپیماید.

وی ذکر کرد: وضعیت کلی سالن ورزشی انارستان زیبنده شهری به مثابه انارستان نیست و هر جای شهرستان نه بلکه استان نگاه می شود وضعیت بهتر نسبت به این شهر در رابطه با زیر ساخت های ورزشی دارند و با توجه به ظرفیت به وجود آمده در تیم پرشاد بانوان بیش از هر وقت دیگری کمبود ها گلوی بانوان را می فشارد و ما برای پیشرفت نیاز به حمایت های مجدانه و عملگرای مسئولین امر در راستای بهبود وضعیت جامعه ورزشی بانوان و آقایان هستیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار