- انار رسا - http://anarresa.ir -

جنگ شادی به مناسبت دهه فجر در هنرستان علم و صنعت شهر انارستان + تصاویر

اناررسا: جنگ شادی به مناسبت دهه فجر در هنرستان علم و صنعت شهر انارستان + تصاویر

پایگاه خبری تحلیلی اناررسا: هنرستان علم و صنعت، چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه برگزار کننده جنگ شادی به مناسبت دهه مبارک فجر به همت پایگاه مقاومت بسیج انارستان در این هنرستان بود.

عدم وجود سیستم صوتی مناسب در شهر انارستان که مخصوص برگزاری مراسمات این چنینی باشد، برنامه را با تاخیر نیم ساعتی آغاز کرد!

این برنامه جذاب که با مجریگری حمید رضا صالحی همراه بود و با تلاوت قرآن توسط محمدرضا بازدیده قاری برجسته استانی آغاز شد.

در اجرای برنامه بود که هوشیار [سرایدار هنرستان] از صدای بلند سیستم صوتی معترض شده بود و با حالت عصبانیت از منزل بیرون آمد و به سمت مجری برنامه رفت و تمام جمعیت در بهت فرو رفته بودند پس از مدتی دعوا و مشاجره بین هوشیار و صالحی و گله مندی هوشیار از صدای بلند سیستم، صالحی با زیرکی پیشنهاد مجری گری دونفره را به هوشیار داد و در این بین هوشیار با خوانندگی و اجرای طنز توجه حاضرین را به خود جلب کرد و در ادامه برنامه با دو مجری توانمند شهر برگزار شد که مورد توجه حاضزین هم قرار گرفت.

پایگاه مقاومت بسیج و هنرستان علم و صنعت با وجود امکانات محدود اما اجرای زیبای گروه هنری نخلستان انارستان، [گروهی که پس از هفت سال احیا شد] با نویسندگی فرشاد یمینی و کارگردانی محمدحسن یمینی، به نبود محتوایی مفرح و جذاب در مراسمات جشن شهر پایان دادند.

در این مراسم اهدای جوایز دانش آموزان ممتاز مدارس توسط همین گروه هنری نخلستان بود، اسماعیل هوشیار، رسول قائمی، روح الله قاسمی، فردین فرهنگ دوست، مهدی حیدری، محمدحسین جلالی و محمود احمدی. اجرای تک نوازی جناب محمودی از دبیران خوش ذوق و هنرمند هنرستان علم و صنعت دیگر برنامه ی اجرا شده این مراسم بود که این هنرمند با اجرای دو قطعه نماهنگ بدون کلام  زیبا توانست تکمیل کننده خوبی برای روزی باشد که به یاد همه خواهد ماند.