شکایت اداره اوقاف از عضو شورای اسلامی شهرستان جم

جذب نیروی انسانی در بیمارستان توحید جم

نمایشگاه هنری انار با حضور هنرمندانی در بخش های مختلف هنری افتتاح شد + تصاویر

آیا کنشگری شورایی بر محافظه کاری غلبه می کند؟

شریفی نژاد: شورای اسلامی شهر ریز حامی اشتغال بومی است

پیگیری های شبانه دادستان شهرستان جم و همراهانش جهت بازدید از پالایشگاه فجر جم

حضور سرزده فروغی فر دادستان شهرستان جم از پالایشگاه فجر جم (بخش دوم)

حضور سرزده دادستان شهرستان جم از پالایشگاه فجر جم

تعجب دادستان از وضعیت مرگ آبزیان رودخانه باغان (جنگل گلوبردکان)

حضور سمن های شهر انارستان در کنار موسسه سیراف پارس + تصاویر

حضور و بازدید الماسی نماینده جنوب استان از بحران مرگ آبزیان در جنگل گلوبردکان

آلوده شدن رودخانه باغان و مرگ آبزیان این رودخانه + تصاویر

کد خبر: 5998 | تاریخ انتشار: ۲:۵۸:۴۹ - شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ چاپ |

پیام رییس دادگستری شهرستان جم به مناسبت هفته دولت

رییس دستگاه قضایی شهرستان جم با تبریک هفته دولت و آغاز به کار دولت دوازدهم، از رییس جمهور خواست در این دوره به سیاستهای داخلی به ویژه حوزه مقابله با فساد، باند بازی وتبعض در ادارات دولتی توجه ویژه‌ای داشته باشد.

سهیلی با بیان اینکه ایران فقط تهران نیست دولت هم فقط وزارتخانه‌های مستقر در تهران نیستند اظهار امیدواری در دوره جدید ریاست جمهوری توجه ویژه‌ای به انتخاب مدیران ارشد استانی و شهرستانی داشته باشد و مدیران مذکور از افراد صالح و دلسوز به حال مردم و نظام انتصاب شوند.

سهیلی با بیان اینکه بنده ریاست محترم جمهور را فردی دلسوز و انقلابی میشناسم که دل در گرو پیشرفت کشور و سربلندی آن را دارد افزود قوانین و مقررات فعلی ما در حوزه مبارزه با فساد مربوط به چند دهه پیش و زمانی بوده که تب گرم انقلابی گری و حاکمیت روحیه و فرهنگ ارزشی و اخلاص بر مدیران حاکم بوده و گرایش به فساد در مدیران بسیار اندک بوده اظهار داشت زمان آن فرا رسیده که دولت در کنار مجلس با الگوبرداری از کشورهای موفق در امر مبارزه با فساد مانند چین و. …نسبت وضع قوانین کارآمد و بازدارنده که کسی جرات گرایش به فساد پیدا نکند وضع نمایند.

رییس دادگستری شهرستان جم در ادامه با یادآوری کلام حضرت امام رحمت الله علیه مبنی بر اینکه انقلاب ما انقلاب کوخ نشینان هست و نه کاخ نشینان گفت متاسفانه در این سالها شاهد هستیم هر روز کوخ نشینان در ادارات بیش از پیش به حاشیه رفته و تبعیض، باندبازی و پارتی بازی تهدید کننده حقوق این قشر از جامعه هستند.
سهیلی در پایان گفت مردم از رییس‌جمهور محترم انتظار دارند برای موفقیت در امر جلوگیری و مبارزه با فساد و کاهش آسیب ها به کشور و نظام گزینش مدیران ارشد و تاثیر گذار در استانها و شهرستانها ضمن تقویت تیم حراستی و نظارتی در بدنه دولت و استانها از افراد دلسوز، صالح وپاک دست استفاده نماید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار