شکایت اداره اوقاف از عضو شورای اسلامی شهرستان جم

جذب نیروی انسانی در بیمارستان توحید جم

نمایشگاه هنری انار با حضور هنرمندانی در بخش های مختلف هنری افتتاح شد + تصاویر

آیا کنشگری شورایی بر محافظه کاری غلبه می کند؟

شریفی نژاد: شورای اسلامی شهر ریز حامی اشتغال بومی است

پیگیری های شبانه دادستان شهرستان جم و همراهانش جهت بازدید از پالایشگاه فجر جم

حضور سرزده فروغی فر دادستان شهرستان جم از پالایشگاه فجر جم (بخش دوم)

حضور سرزده دادستان شهرستان جم از پالایشگاه فجر جم

تعجب دادستان از وضعیت مرگ آبزیان رودخانه باغان (جنگل گلوبردکان)

حضور سمن های شهر انارستان در کنار موسسه سیراف پارس + تصاویر

حضور و بازدید الماسی نماینده جنوب استان از بحران مرگ آبزیان در جنگل گلوبردکان

آلوده شدن رودخانه باغان و مرگ آبزیان این رودخانه + تصاویر

کد خبر: 4868 | تاریخ انتشار: ۱۹:۵۵:۲۹ - سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ | بدون نظر | چاپ چاپ |

جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم/ سلب آرامش عمومی بازداشت تا پایان نوروز در پی دارد

اناررسا: جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم/ سلب آرامش عمومی بازداشت تا پایان نوروز در پی دارد

پایگاه خبری تحلیلی اناررسا: جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم در دادگستری شهرستان جم صبح امروز با حضور اعضاء در سالن جلسات دادگستری تشکیل گردید.
سهیلی رییس دادگستری و رییس شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان جم در جلسه شورای پیشگیری بیان داشت: قضات و نیروی انتظامی با اخلال کنندگان در نظم عمومی استفاده کنندگان از مواد انفجاری و محترقه که در اماکن عمومی موجبات ایذا خانواده ها و سلب آرامش عمومی فراهم نمایند به شدت برخورد می نمایند. سهیلی از قضات دادسرا و دادگاه و کشیک ایام نوروز خواست به منظور حفظ آرامش، اینگونه افراد تا پایان تعطیلات نوروزی در بازداشت نگهدارند.
وی در ادامه از والدین و مدیران مدارس و معلمین خواست در این روزهای پایانی سال تا فرزندان و دانش آموزان را از خطرات و عواقب بکار بردن مواد محترقه و انفجاری آگاه نمایند. در پایان مصوباتی در راستای پیشگیری از وقوع جرایم و تامین امنیت میهمانان نوروزی از جمله افزایش گشت های نیروی انتظامی و بسیج در بخش مرکزی و ریز به تصویب رسید.
سهیلی رییس دادگستری و رییس شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شهرستان جم در جلسه صبح امروز این شورا از قضات دادگستری و ادارات متولی حفظ محیط زیست و منابع طبیعی خواست در حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی شهرستان قاطعیت و اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی ضمن با اهمیت بر شمردن محیط زیست و گره خوردن آن با حیات انسان ها از اختصاص شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب جم جهت رسیدگی به جرایم زیست محیطی خبر داد وی با بیان اینکه هر ساله شاهد تخریب محیط‌ زیست با مجوزهای به ظاهر قانونی از طرف دستگاههای دولتی هستیم، خواستار پیگیری نهادهای نظارتی بر عملکرد این ادارات شد. سهیلی با بیان اینکه زمانی شهرت شهرستان جم به خاطر شاخصه وجود طبیعت زیبا و بکر و به طبع آن آب و هوای مناسب بوده از دوست‌داران طبیعت خواست سیستم قضایی را در این خصوص یاری نمایند.

وی با اظهار اینکه متعرضین به منابع طبیعی و محیط‌ زیست تنها منافع شخصی خود را می بینند و این ناشی از عدم آگاهی آنان از عواقب عمل خود می باشد و انجام کار فرهنگی و آگاه سازی آحاد جامعه از طرف نهاد های متولی فرهنگ و صاحبان تریبون در انجام رسالت فرهنگی خود ضرورت دارد.

وی با محترم شمردن حقوق مالکیت اشخاص از قضات دادگستری خواست با افراد سودجو و فرصت طلب برابر قانون با قاطعیت برخورد نمایند

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار